Rendeléshez szükséges a JavaScriptek futásának engedélyezése, kérjük, módosítsa böngészője beállításait!
{{#unless user.loggedIn}} {{#xif " digitalData.page.category.pageType !== 'checkout_confirmation' " }} {{/xif}} {{/unless}}

Fast Ethernet médiakonverter, Intellinet 100 Mbit/s Intellinet 506502

Intellinet
Rendelési szám: 1284574 - 62
Típus szám: 506502 |  EAN: 766623506502
  • 16 990 Ft
    Áraink az ÁFÁ-t tartalmazzák, szállítási költség nélkül.
    Rendelhető Szállítási határidő: 5-7 munkanap

    Fast Ethernet médiakonverter, Intellinet

    Főbb jellemzők

    • Adatátviteli sebesség: 100 Mbit/s
    • Egy 10/100Base-TX RJ45 port, maximális hatótáv 100 m
    • RJ45 port Auto MDI/MDI-X támogatással
    • Egy 100Base-FX Multimode üvegszálas SC-duplex port
    • Támogatott üvegszál hossz: max. 2 km (62,5/125- vagy 50/125-µm kábel)
    • Hullámhossz: 1310 nm
    • Flow Control (adatfolyam kontroll)
    • Státusz LED az áramhoz és mindkét port kapcsolat/TX állapotához
    • Külső tápegység, 5 V DC

    Leírás

    Az Intellinet Fast Ethernet médiakonvertert azért fejlesztették ki, hogy lehetővé tegyék a vörösréz kábelek csatlakozóinak bekapcsolódását egy LWL (fényhullám vezető) hálózatba. A meglévő hálózat integrációja vagy bővítése kis költség- és munka ráfordítással végezhető el. Mivel a konverter teljesen hálózatcentrikus, a hálózat ugyanúgy működik tovább - viszont mostantól a vörösréz vezetéket is támogatja - valamint az LWL eszközök is.

    Egy meglévő hálózatot bővít
    Az LWL kapcsolaton keresztül ezentúl távoli munkacsoportokat is beköthet a hálózatba. Kiegészítő router nélkül így a háztól-házig kapcsolatok beállíthatók, ami ráfordítást és költséget takarít meg.

    Növeli a hálózati készülékek közötti hatótávot
    Egy LWL szegmenssel való kapcsolaton keresztül növelhető a távolság a távoli hálózati csomópontok között. Ez a konverter és egy LWL kapcsolat csomópont vagy hálózati készülék közvetlen csatlakoztatásával valósítható meg.

    Rugalmasság a kábelvezetésnél
    A rendszergazdák az LWL kábelt mindenhová telepíthetik egy hálózaton belül anélkül. hogy a vörösréz kábeles hálózatot meg kéne változtatni. A konverter kompakt kivitelének köszönhetően szűkös helyekre is telepíthető vagy falra is rögzíthető. Úgyszintén lehetséges több konverter beépítése egyszerre egy 19"-os rack házba.

    Kivitel


    • Szabványok:
      IEEE 802.3 (Twisted Pair Ethernet)
      IEEE 802.3u (Twisted Pair/LWL Fast Ethernet)

      Általános jellemzők:
      Támogatott eszközök:
      100Base-TX Cat3 vagy magasabb UTP/STP RJ45, EIA/TIA 568
      100Base-FX Multimode 62,5/125 vagy 50/125 µm üvegszál

      Csatlakozók:
      1 x RJ45 port, 100Base-TX
      1 x Multimode üvegszálas SC-duplex port, 100Base-FX

      Hatótáv:
      2 km (62,5/125 vagy 50/125 µm üvegszálas kábel)
      100 m (RJ45 kábel)
      Hullámhossz: 1310 nm
      Min. TX teljesítmény: -22 dBm
      Max. TX teljesítmény: -12 dBm
      RX érzékenység: -30 dBm
      Jelcsillapítás: 2 dB/km
      Tanúsítványok: FCC B osztály, CE

      LED-ek:
      Áram
      Kapcsolat/aktivitás az RJ45 porton
      Kapcsolat/aktivitás az üvegszálas SC porton
      100 Mbit/s kapcsolati sebesség kijelzés az RJ45 porton
      LED az optikai jelbemenethez
      Fél/teljes duplex

      Áram:
      Külső tápegység, 5 V DC, 1 A
      Fogyasztás: 2,5 W (max.)

      Fizikai specifikációk:
      Fém ház
      Méret (H x Sz x Ma): 107 x 70 x 26 mm
      Súly: 500 g
      Üzemi hőmérséklet: 0 ... 70°C
      Légnedvesség: 10% - 90% RH, nem kondenzálódó
      Tárolási hőmérséklet: -45 ... 80°C

    Szállítás

    • Adapter
    • Használati útmutató.
    Kérdések, hozzászólások