Szaküzletünk nyitva tartása: H-P 9-18 óráig, Szo: 10-14 óráig

Több, mint 8000 vásárlói értékelés

Áruházunk értékelése: 8.2 / 10

Vevőszolgálat: (06-1) 319-0250

Vissza
Termék típus
Összes érték mutatása
Gyártó
Összes érték mutatása
Csatlakozó típus A
Összes érték mutatása
Kivitel
Csatlakozó típus B
Összes érték mutatása
Jumper típus
Szín
Összes érték mutatása
Anyag
Összes érték mutatása
Termék típus
Összes érték mutatása
Gyártó
Összes érték mutatása
Csatlakozó típus A
Összes érték mutatása
Kivitel
Csatlakozó típus B
Összes érték mutatása
Jumper típus
Szín
Összes érték mutatása
Anyag
Összes érték mutatása
Szűrők
153 Termék
Rendelési szám 440421
EFB Elektronik 53028.1 Vakdugó Fekete
195 Ft 154 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 1891929
LWL alj[ST dugó-ST dugó]Renkforce RF-3783858 Sárga, Ezüst
  • Két száloptikai kábel csatlakoztatásához
  • ST az ST adapteren
  • Műanyag ház
205 Ft 161 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 1891930
LWL alj[SC duplex alj-SC duplex alj]Renkforce RF-3783860 Viola
  • Két száloptikai kábel csatlakoztatásához
  • SC-SC adapter
  • Műanyag ház
205 Ft 161 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 1891926
LWL alj[SC duplex alj-SC duplex alj]Renkforce RF-3783852 Aqua kék
  • Két száloptikai kábel csatlakoztatásához
  • SC-SC adapter
  • Műanyag ház
205 Ft 161 Ft ÁFA nélkül
3-4 hét
Rendelési szám 1891925
LWL alj[SC duplex alj-SC duplex alj]Renkforce RF-3783850 Bézs
  • Két száloptikai kábel csatlakoztatásához
  • SC-SC adapter
  • Műanyag ház
205 Ft 161 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 1456147
LWL alj Digitus Professional DN-96002-1 Acél
  • ST / ST
  • Simplex
  • Multimode OM2
225 Ft 177 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 1891924
LWL alj[LC alj-LC alj]Renkforce RF-3783848 Bézs
  • Két száloptikai kábel csatlakoztatásához
  • LC-LC adapter
  • Műanyag ház
280 Ft 220 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 1891927
LWL alj[LC dugó-LC dugó]Renkforce RF-3783854 Aqua kék
  • Két száloptikai kábel csatlakoztatásához
  • SC-LC adapter
  • Műanyag ház
280 Ft 220 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 1891928
LWL alj[LC dugó-LC dugó]Renkforce RF-3783856 Viola
  • Két száloptikai kábel csatlakoztatásához
  • LC-LC adapter
  • Műanyag ház
280 Ft 220 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 1456146
Digitus DN-96001-1 LWL alj Acél
  • ST / ST
  • Simplex
  • Singlemode OS2
295 Ft 232 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 1550106
Telegärtner B00011A0043 Vakdugó Fekete
340 Ft 268 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 440503
EFB Elektronik 53103.3 LWL alj
425 Ft 335 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 1456137
LWL alj Digitus Professional DN-96008-1 Bézs
  • LC / LC
  • Duplex
  • Multimode OM2
595 Ft 469 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 1456181
LWL fonat kazetta Digitus Professional DN-96103 Szürke
  • 2 db 12 csatlakozó tartó
  • A krimpcsatlakozás védelme érdekében
  • Beleértve a fedelet és a fésűt
695 Ft 547 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 1550404
Telegärtner F08000A0003 LWL fonat védelem
730 Ft 575 Ft ÁFA nélkül
3 hét
Rendelési szám 1456140
Digitus DN-96019-1 LWL alj Rózsaszín
  • LC / LC
  • Duplex
  • Multimode OM4
795 Ft 626 Ft ÁFA nélkül
8-10 nap
Rendelési szám 440634
EFB Elektronik 53316.3 LWL alj Kék
845 Ft 665 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 440618
EFB Elektronik 53303.32 LWL alj Szürke
895 Ft 705 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 441140
EFB Elektronik 53305.31 LWL alj Szürke
895 Ft 705 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 1456136
Digitus DN-96007-1 LWL alj Kék
  • LC / LC
  • Duplex
  • Singlemode OS2
995 Ft 783 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 440690
LWL alj EFB Elektronik 53343.31 Zöld
1390 Ft 1094 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 1550104
Telegärtner J08081A0035 LWL összekötő Türkiz
1490 Ft 1173 Ft ÁFA nélkül
3 hét
Rendelési szám 440635
EFB Elektronik 53319.3 LWL alj Ezüst
1490 Ft 1173 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 1550103
Telegärtner J08011A0003 LWL összekötő Ezüst
1490 Ft 1173 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 441182
EFB Elektronik 53603.4 LWL elosztólap Ezüst
1690 Ft 1331 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 441212
EFB Elektronik 53603.3 LWL elosztólap Ezüst
1690 Ft 1331 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 441216
EFB Elektronik 53603.2 LWL elosztólap Ezüst
1690 Ft 1331 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 1550149
Telegärtner J08011A0002 LWL összekötő Ezüst
1790 Ft 1409 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 440678
EFB Elektronik 53350.31 LWL alj Kék
1790 Ft 1409 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 1550072
Telegärtner J08071A0017 LWL összekötő Türkiz
1990 Ft 1567 Ft ÁFA nélkül
3 hét
Rendelési szám 1550132
Telegärtner J08071A0048 LWL összekötő Viola
1990 Ft 1567 Ft ÁFA nélkül
3 hét
Rendelési szám 1550285
Telegärtner J08071A0030 LWL összekötő Fekete
1990 Ft 1567 Ft ÁFA nélkül
3 hét
Rendelési szám 1550266
Telegärtner B00045A0078 LWL kazetta fedél Fehér
1990 Ft 1567 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 1550171
Telegärtner B06015A0016 LWL kazetta fedél Fekete
2190 Ft 1724 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 1550278
Telegärtner J08081A0040 LWL összekötő Viola
2290 Ft 1803 Ft ÁFA nélkül
3 hét
Rendelési szám 1550042
Telegärtner J08081A0011 LWL összekötő Zöld
2290 Ft 1803 Ft ÁFA nélkül
3 hét
Rendelési szám 1550271
Telegärtner J08081A0002 LWL összekötő Kék
2290 Ft 1803 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 1550237
Telegärtner J08081A0034 LWL összekötő Türkiz
2490 Ft 1961 Ft ÁFA nélkül
3 hét
Rendelési szám 1550240
Telegärtner H06000A0001 Rögzítő készlet
2590 Ft 2039 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 1550216
Telegärtner J08082A0002 LWL összekötő Kék
2590 Ft 2039 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 1550123
Telegärtner H02050A0000 LWL fonat kazetta
2690 Ft 2118 Ft ÁFA nélkül
2-3 hét
Rendelési szám 1550164
Telegärtner J08011A0017 LWL összekötő Ezüst
2690 Ft 2118 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 1550230
Telegärtner J08071A0000 LWL összekötő Kék
2690 Ft 2118 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 1550200
Telegärtner J08071A0004 LWL összekötő Zöld
2690 Ft 2118 Ft ÁFA nélkül
3 hét
Rendelési szám 1550199
Telegärtner H02000C0060 LWL doboz Alpesi fehér
2690 Ft 2118 Ft ÁFA nélkül
2-3 hét
Rendelési szám 1550227
Telegärtner H02050A0077 LWL fonat kazetta
2690 Ft 2118 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 1550096
Telegärtner H02050A0061 LWL fonat kazetta
2790 Ft 2197 Ft ÁFA nélkül
2-3 hét
Rendelési szám 1550064
Telegärtner J08021A0002 LWL összekötő Ezüst
2890 Ft 2276 Ft ÁFA nélkül
3 hét
Rendelési szám 1550225
Telegärtner J08081A0006 LWL összekötő Fémes
3090 Ft 2433 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 1550133
Telegärtner J08082A0007 LWL összekötő Fémes
3190 Ft 2512 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
153 Termék

Lista név módosítása

Hibajelentés

Min változtatna? Talált valami hibát? Vagy szeretne hozzászólni? Ossza meg velünk, az értékes hozzászólásokat megjutalmazzuk. Elég, ha saját szavaival körbeírja a hibát, vagy hozzászólást és megadja elérhetőségét. Köszönjük.

Elérhetőségek
A cookie-k segítenek szolgáltatásaink nyújtásában, melyek igénybevételével Ön beleegyezik a cookie-k használatába.
OK Részletek
Original
HU Translation