Rendeléshez szükséges a JavaScriptek futásának engedélyezése, kérjük, módosítsa böngészője beállításait!
{{#unless user.loggedIn}} {{#xif " digitalData.page.category.pageType !== 'checkout_confirmation' " }} {{/xif}} {{/unless}}

Gigabit Ethernet SFP adó-vevő modul 1 Mbit/s 550 m Intellinet SX 545006

Intellinet
Rendelési szám: 1284556 - 62
Típus szám: 545006 |  EAN: 766623545006
  • 13 990 Ft
    Áraink az ÁFÁ-t tartalmazzák, szállítási költség nélkül.
    Rendelhető Szállítási határidő: 5-7 munkanap

    Intellinet Gigabit Ethernet SFP mini GBIC transceiver

    Műszaki adatok

    • Szabványok:
    • IEEE 802.3z (Fiber Optic Gigabit Ethernet)
    • Általános:
    • Támogatott médiumok:
    • 1000Base-SX multi-mode 50/125 µm Fiber
    • 1000Base-SX multi-mode 50/125 µm Fiber
    • Csatlakozók: Fiber LC Duplex Port, 1000Base-SX
    • Hatótáv:
    • 550 m (50/125 µm LWL kábel)
    • 220 m (62.5/125 µm LWL kábel)
    • Hullámhossz: 850 nm
    • Fiber Power Budget:
    • Max. TX power: -3 dB
    • Max. TX power: -8 dB
    • Érzékenység: -20 dB
    • Power Budget: 8 dB
    • Építési forma: SFP (small form factor pluggable), 1,25 Gbps
    • Tanúsítványok: FCC Class A, CE Mark, RoHS, IEC-60825
    • Tápáramellátás
    • Feszültség: 3,3 V
    • Fogyasztás: 1.0 W (maximum)
    Kategória
    SFP adó‑vevő modul
    Átviteli ráta
    10 Gbit/s
    Csatlakozók
    LC
    Modul típus
    SX
    Távolság
    550 m

    Termékleírások & letöltések

    Főbb jellemzők

    • Adatátviteli sebesség: 1000 Mbit/s
    • Egy 1000Base-SX Multi-Mode Fiber LC Duplex Port
    • Hatótávolság: max. 550 m (50/125 µm kábel) vagy 220 m (62.5/125 µm kábel)
    • Hullámhossz: 850 nm
    • SFP Standard formatényező
    • Hot-Plugging támogatás
    • Intellinet Gigabit Switch 560801 és 560818 modellekkel való alkalmazásra
    • Megfelel az SFP Transceiver MSA specifikációknak

    Leírás

    Az Intellinet Gigabit Ethernet SFP Mini-GBIC Transceiver új terméksorozata optimális ár-teljesítmény arányt nyújt. A mini GBIC modul egy masszív fém házba van beépítve, az elektromágneses interferenciák csökkentésére, és a nagyobb tartósság érdekében.

    Kompakt forma a hatékony üvegszálas csatlakozók számára
    A mini GBIC formatényezőnek köszönhetően ez a transceiver ideális olyan alkalmazásnál, ahol korlátozott a hely, pl. szekrényekben, vagy számítógépes berendezésekben sok üvegszálas csatlakozóval.

    Magas kompatibilitás
    Ez a transceiver a hálózati switch minden SFP-GBIC konform slotjával alkalmazható

    Hot-Swap-ra alkalmas
    A transceivert a switch működése közben bármikor beiktathatja vagy eltávolíthatja, anélkül, hogy a switchet az áramhálózattól el kellene választani. Ezáltal gyorsan és egyszerűen végezhet illesztéseket a hálózatán, ezzel időt és költséget takarít meg.
    Hasonló keresések
    Intellinet, Ethernet, tranceiver, mini Gbic, 0766623545006, Gigabit, üvegszálas modul, SFP, 545006
    Kérdések, hozzászólások