30 nap visszavételi garancia

Több, mint 15000 vásárlói értékelés

Áruházunk értékelése: 8.2 / 10

Vevőszolgálat: (06-1) 319-0250

Vissza
Termék típus
Összes érték mutatása
Gyártó
Összes érték mutatása
Átviteli ráta
Összes érték mutatása
Hálózati kapcsolás
Összes érték mutatása
Modul típus
Összes érték mutatása
Távolság
Összes érték mutatása
LAN átviteli sebesség
Csatlakozók
Összes érték mutatása
Gigabit LAN-ok száma
PoE
Termék típus
Összes érték mutatása
Gyártó
Összes érték mutatása
Átviteli ráta
Összes érték mutatása
Hálózati kapcsolás
Összes érték mutatása
Modul típus
Összes érték mutatása
Távolság
Összes érték mutatása
LAN átviteli sebesség
Max. hatótáv (szabad területen)
Csatlakozók
Összes érték mutatása
USB csatlakozók
Gigabit LAN-ok száma
Párhuzamos
LAN (10/100)
PoE
Bluetooth
Szűrők
121 Termék
Rendelési szám 1515957
PoE injektor 10 / 100 Mbit/s Proprietární Digitus Professional DN-95002
-8%
PoE injektor 10 / 100 Mbit/s Proprietární Digitus Professional DN-95002 Digitus
  • Bemenet: RJ45 LAN aljzat, DC aljzat Kimenet: PoE (RJ45) csatlakozó Alkalmas az 5.5 mm-es hálózati dugaszhoz
1290 Ft
1190 Ft 937 Ft ÁFA nélkül
4 hét
Rendelési szám 990634
PCI hálózatikártya 100 Mbit/s, LogiLink PC0039
-19%
PCI hálózatikártya 100 Mbit/s, LogiLink PC0039 LogiLink
  • Chipkészlet: Realtek 8139D LED a linkeléshez, aktivitáshoz, hibához
2590 Ft
2090 Ft 1646 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 1057357
Hálózati kártya 1000 Mbit/s Digitus DN-10110 LAN (10/100/1000 MBit/s)
-7%
Hálózati kártya 1000 Mbit/s Digitus DN-10110 LAN (10/100/1000 MBit/s) Digitus
  • Automatikus felismerés és beállítás Megfelel az aktuális IEEE szabványnak Nagy átviteli sebesség Gigabit Ethernettel
4290 Ft
3990 Ft 3142 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 992310
Hálózati kártya 1000 Mbit/s PCI, LAN (10/100/1000 MBit/s) Intellinet 522328
-9%
Hálózati kártya 1000 Mbit/s PCI, LAN (10/100/1000 MBit/s) Intellinet 522328 Intellinet
  • 32 Bit 10/100/1000 Mbit/s PCI hálózati kártya Gigabit sebességet támogat a meglévő hálózati kábelen keresztül 10/100/1000Mbit TP (RJ-45) Autosensing
4690 Ft
4290 Ft 3378 Ft ÁFA nélkül
3 hét
Rendelési szám 1057351
Hálózati adapter 100 Mbit/s Digitus DN-10050-1 LAN (10/100 MBit/s) USB 2.0
-8%
Hálózati adapter 100 Mbit/s Digitus DN-10050-1 LAN (10/100 MBit/s) USB 2.0 Digitus
  • Egyszerű Plug n' Play telepítés Átviteli sebesség: max. 100 Mbit/s USB-t csatlakoztat LAN csatlakozóhoz
4890 Ft
4490 Ft 3535 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 973968
D-Link DGE-528T Hálózati kártya 1 Gbit/s PCI, LAN (10/100/1000 MBit/s)
-8%
D-Link DGE-528T Hálózati kártya 1 Gbit/s PCI, LAN (10/100/1000 MBit/s) D-Link
  • Réz gigabites csatlakozás PC-hez 10/100/1000Mbit TP (RJ-45) Autosensing 32-bites 33 / 66MHz-es órajel-sebesség PCI Bus Master
4890 Ft
4490 Ft 3535 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 990696
USB 2.0 / hálózati csatlakozó átalakító adapter, LogiLink UA0025C
-8%
USB 2.0 / hálózati csatlakozó átalakító adapter, LogiLink UA0025C LogiLink
  • Jó minőségű USB-s hálózati adapter 10/100 MBit/s átviteli sebesség Összeköti a számítógépet a routerrel, modemmel vagy switch-csel.
4890 Ft
4490 Ft 3535 Ft ÁFA nélkül
3 hét
Rendelési szám 527531
EDIMAX EN-9235TX-32 V2 Hálózati kártya 1 Gbit/s PCI, LAN (10/100/1000 MBit/s)
-23%
EDIMAX EN-9235TX-32 V2 Hálózati kártya 1 Gbit/s PCI, LAN (10/100/1000 MBit/s) EDIMAX
  • Támogatja a 32 bites, 33/66 MHz-es PCI helyi busz Master-et nagyon gyors működéshez (Rev.2.1 / 2.2 / 2.3) Megfelel az IEEE 802.3, 802.3u, 802.3ab és 802.3x szabványoknak Támogatja a 10/100 Mbps teljes és fél duplex, 1000 Mbps teljes duplexet
5990 Ft
4590 Ft 3614 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 1926739
TP-LINK UE200 Hálózati adapter 100 MBit/s USB 2.0
-11%
TP-LINK UE200 Hálózati adapter 100 MBit/s USB 2.0 TP-LINK
  • Ethernet-kapcsolatot biztosít a LAN-port nélküli eszközökhöz Ideális Ultrabook, Macbook Air stb. Kompakt kialakítás Gyors és stabil adatcsatlakozás Pug & Play
5490 Ft
4890 Ft 3850 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 992278
Hálózati kártya 1000 Mbit/s PCI-Express, LAN (10/100/1000 MBit/s) Intellinet 522533
-10%
Hálózati kártya 1000 Mbit/s PCI-Express, LAN (10/100/1000 MBit/s) Intellinet 522533 Intellinet
  • 32 bites 10/100/1000 Mbit/s PCI hálózati kártya Gigabites sebességet támogat a meglévő hálózati kábelen
5990 Ft
5390 Ft 4244 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 430353
3 portos USB Hub 100 MBit/s LogiLink UA0174A
-21%
3 portos USB Hub 100 MBit/s LogiLink UA0174A LogiLink
  • USB (A típusú) csatlakozó az RJ 45 aljzathoz 3-portos USB hub-tal 10/100 Mbit / s Ethernet sebesség Tápellátás USB-n keresztül
6990 Ft
5490 Ft 4323 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 1421123
Renkforce Hálózati adapter 100 MBit/s USB-C™, LAN (10/100 MBit/s)
-23%
Renkforce Hálózati adapter 100 MBit/s USB-C™, LAN (10/100 MBit/s) Renkforce
  • Gyors LAN kapcsolat számítógéphez USB 2.0 csatlakozóval
7690 Ft
5890 Ft 4638 Ft ÁFA nélkül
6 hét
Rendelési szám 1926762
TP-LINK TL-POE2412G PoE injektor 10 / 100 / 1000 MBit/s
-24%
TP-LINK TL-POE2412G PoE injektor 10 / 100 / 1000 MBit/s TP-LINK
  • Gigabites Ethernet portok 24VDC passzív PoE Automatikus adaptáció a követelményeknek megfelelően Praktikus falra szerelhető Plug and Play Ez a szöveg gépi fordítással készült.
7990 Ft
6090 Ft 4795 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 673433
Bluetooth adapter, bluetooth stick 4.0 Vivanco 30447
-24%
Bluetooth adapter, bluetooth stick 4.0 Vivanco 30447 Vivanco
  • Nagy adatbiztonság kódolás segítségével "Dual mode": új v4.0 mód és régebbi verziók Adatátviteli sebesség max.3 Mbit/s Hatótáv: max. 20 m
8490 Ft
6490 Ft 5110 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 527532
EDIMAX EU-4306 Hálózati adapter 1 Gbit/s USB 3.2 (1. generáció) (USB 3.0), LAN (10/100/1000 MBit/s)
-9%
EDIMAX EU-4306 Hálózati adapter 1 Gbit/s USB 3.2 (1. generáció) (USB 3.0), LAN (10/100/1000 MBit/s) EDIMAX
  • Megfelel az USB 3.0, 2.0 és 1.1 specifikációknak Támogatja az USB Super / High / Full Speed funkciót Támogatja az összes energiatakarékos USB 3.0 modellt
7490 Ft
6790 Ft 5346 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 1007874
SFP adó-vevő modul 1000 Mbit/s 550 m Digitus DN-81000
-9%
SFP adó-vevő modul 1000 Mbit/s 550 m Digitus DN-81000 Digitus
  • Jó minőség és a legjobb veszteség elleni biztonság Alkalmas 50/125µm és 62,5/125µm multimode üvegszálas (optikai) kábelhez Biztonságos gyorscsatlakozó mechanizmus
7490 Ft
6790 Ft 5346 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 1954688
Renkforce RF-POE-1000 PoE injektor IEEE 802.3af (12.95 W)
-29%
Renkforce RF-POE-1000 PoE injektor IEEE 802.3af (12.95 W) Renkforce
  • Megfelel az IEEE802.3af szabványnak Költségmegtakarítás, nincs áramkábel az Ethernet hálózati eszközökhöz Egy kábellel akár 100 métert is biztosít energiát és adatokat A fejlett automatikus érzékelő algoritmus energiát biztosít a 802.3af PD-vel Támogatja az energiaosztályozást, a szükséges teljesítményigények automatikus meghatározását
9990 Ft
7090 Ft 5583 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 1693025
Renkforce Hálózati adapter 1 Gbit/s USB-C™ USB 3.2 (Gen 2), LAN (10/100/1000 MBit/s)
-9%
Renkforce Hálózati adapter 1 Gbit/s USB-C™ USB 3.2 (Gen 2), LAN (10/100/1000 MBit/s) Renkforce
  • Lehetővé teszi a notebook vagy a táblagép csatlakozását egy gigabites hálózathoz Átviteli sebesség akár 1000 Mbps (gigabites LAN)
7990 Ft
7290 Ft 5740 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 2161764
Phihong POE16R-1AFG PoE injektor 10 / 100 MBit/s IEEE 802.3af (12.95 W)
-9%
Phihong POE16R-1AFG PoE injektor 10 / 100 MBit/s IEEE 802.3af (12.95 W) Phihong
8490 Ft
7690 Ft 6055 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 1515951
Digitus DN-81001-01 SFP adó-vevő modul 1.2 Gbit/s 20 km Modul típus LC
-9%
Digitus DN-81001-01 SFP adó-vevő modul 1.2 Gbit/s 20 km Modul típus LC Digitus
  • Mini GBIC SFP (Small Form Factor Pluggable) modul kiváló minőségű és legmagasabb megbízhatósággal 1,25 Gbps maximális adatátviteli sebesség Max. 20 km-es hatótávhoz 09/125µm singlemode üvegszálas (optikai) vezetékekhez alkalmas MSA (Multi Source Agreement) kompatibilis, programozva a HP számára
8490 Ft
7690 Ft 6055 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 1007878
SFP adó-vevő modul 1000 Mbit/s 20000 m Digitus DN-81003
-9%
SFP adó-vevő modul 1000 Mbit/s 20000 m Digitus DN-81003 Digitus
  • Bidirekcionális WDM modul, egyetlen szál szükséges Jó minőség és a legjobb veszteség elleni biztonság Biztonságos gyorscsatlakozó mechanizmus
8490 Ft
7690 Ft 6055 Ft ÁFA nélkül
9 hét
Rendelési szám 1007875
SFP adó-vevő modul 1000 Mbit/s 20000 m Digitus DN-81001
-9%
SFP adó-vevő modul 1000 Mbit/s 20000 m Digitus DN-81001 Digitus
  • Jó minőség és a legjobb veszteség elleni biztonság 09/125µm singlemode üvegszálas (optikai) vezetékekhez alkalmas Biztonságos gyorscsatlakozó mechanizmus
8490 Ft
7690 Ft 6055 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 1926761
TP-LINK TL-POE4824G PoE injektor 10 / 100 / 1000 MBit/s IEEE 802.3af (12.95 W)
-19%
TP-LINK TL-POE4824G PoE injektor 10 / 100 / 1000 MBit/s IEEE 802.3af (12.95 W) TP-LINK
  • Gigabites hálózati portok 48VDC passzív PoE injektor Automatikus érzékelés és automatikus ellátás szerelőkészletének Plug and Play Ez a szöveg gépi fordítással készült.
9990 Ft
8090 Ft 6370 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 1602655
EDIMAX EU-4308 Hálózati adapter USB 3.2 (2. generáció)(USB 3.1)
-9%
EDIMAX EU-4308 Hálózati adapter USB 3.2 (2. generáció)(USB 3.1) EDIMAX
  • Gyors adatátvitel: 5 Gbit / s adatsebesség 3 Csatlakoztassa a nagy sebességű USB 3.0 bővítményt, és támogatja a Hot Plug-ot Nagy sebességű Ethernet: 10M / 100M / 1000Mbit / s Ethernet portok adaptálása a szupergyors hálózati sebesség eléréséhez Kompakt, könnyű kialakítás hordozható vagy elhelyezhető az asztalon Egyszerű telepítés: támogatja a plug-and-play-et külső meghajtók nélkül Támogatja a Windows, Mac és Linux operációs rendszereket
9490 Ft
8590 Ft 6764 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 994163
Hálózati adapter 1000 Mbit/s Digitus DN-3023 USB 3.0LAN (10/100/1000 MBit/s)
-10%
Hálózati adapter 1000 Mbit/s Digitus DN-3023 USB 3.0LAN (10/100/1000 MBit/s) Digitus
  • Lehetővé teszi a számítógépek Gigabit hálózatra csatlakoztatását Gigabit LAN csatlakozó és USB 2.0 csatlakozó Max. 1000 Mbit/s átviteli sebesség
9990 Ft
8990 Ft 7079 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 1687475
Renkforce Hálózati adapter 1 Gbit/s USB-C™ USB 3.2 (Gen 2), LAN (10/100/1000 MBit/s)
-5%
Renkforce Hálózati adapter 1 Gbit/s USB-C™ USB 3.2 (Gen 2), LAN (10/100/1000 MBit/s) Renkforce
  • Lehetővé teszi a notebook vagy a táblagép csatlakozását egy gigabites hálózathoz Átviteli sebesség akár 1000 Mbps (gigabites LAN) Elegáns alumínium ház
9490 Ft
8990 Ft 7079 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 1576952
EDIMAX MG-1000AMA V2 SFP adó-vevő modul 550 m Modul típus LC
-10%
EDIMAX MG-1000AMA V2 SFP adó-vevő modul 550 m Modul típus LC EDIMAX
  • Megfelel az IEEE 802.3z Gigabit Ethernet és a Fiber Channel szabványnak Támogatja a teljes duplexet Tápegység: Belső tápellátás kapcsolón keresztül Megfelel a kis formájú tényezőnek, a pluggálható MSA-nak Megfelel az I. osztályú IEC 825 szabványnak Megfelel az EN60825-1 és az FDA 21 CFR 1040.10 és 1040.11 szabványoknak
9990 Ft
8990 Ft 7079 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 1007880
SFP adó-vevő modul 1000 Mbit/s 550 m Digitus DN-81010
-10%
SFP adó-vevő modul 1000 Mbit/s 550 m Digitus DN-81010 Digitus
  • Jó minőség és a legjobb veszteség elleni biztonság Max. 0,55 km-es hatótávhoz Alkalmas 50/125µm és 62,5/125µm multimode üvegszálas (optikai) kábelhez
10 990 Ft
9890 Ft 7787 Ft ÁFA nélkül
10-11 hét
Rendelési szám 1007879
SFP adó-vevő modul 1000 Mbit/s 20000 m Digitus DN-81004
-10%
SFP adó-vevő modul 1000 Mbit/s 20000 m Digitus DN-81004 Digitus
  • Jó minőség és a legjobb veszteség elleni biztonság Egyszerű plug and play telepítés Max. 20 km-es hatótávhoz 09/125µm singlemode üvegszálas (optikai) vezetékekhez alkalmas A következő ellenoldali modulhoz alkalmas: DN-81003
10 990 Ft
9890 Ft 7787 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 990465
PoE injektor 100 Mbit/s IEEE 802.3af Intellinet 524179
-10%
PoE injektor 100 Mbit/s IEEE 802.3af Intellinet 524179 Intellinet
  • Ideális, ha nincs áramcsatlakozó az elérhető közelségben Kimenő teljesítmény max.15,4 Watt Támogatja az IEEE 802.3at/af-felismerést valamint véd rövidzárlat, túlterhelés és túlfeszültség ellen
10 990 Ft
9890 Ft 7787 Ft ÁFA nélkül
3 hét
Rendelési szám 1537877
EDIMAX Pro GP-101ST PoE osztó 1 Gbit/s IEEE 802.3at (25.5 W)
-9%
EDIMAX Pro GP-101ST PoE osztó 1 Gbit/s IEEE 802.3at (25.5 W) EDIMAX Pro
  • Egyszerűen telepíthető PoE megoldás Költségtakarékos hálózati integráció Megbízható és rugalmas tápegység (állítható - 5V DC, 9V DC, 12V DC)
10 990 Ft
9990 Ft 7866 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 1345809
Digitus DN-82021-1 LAN, SC Duplex Hálózati médiakonverter 100 MBit/s
-8%
Digitus DN-82021-1 LAN, SC Duplex Hálózati médiakonverter 100 MBit/s Digitus
  • Csatlakozások: 1x RJ45, 1x SC Duplex 10 / 100Base-TX a 100Base-FX-hez Jó minőség és a legjobb veszteség elleni biztonság Hatótáv max. 20km
11 990 Ft
10 990 Ft 8654 Ft ÁFA nélkül
4 hét
Rendelési szám 1308092
Gigabit Ethernet SFP Mini-GBIC beépíthető csatlakozó átalakító Transceiver Intellinet 506724
-8%
Gigabit Ethernet SFP Mini-GBIC beépíthető csatlakozó átalakító Transceiver Intellinet 506724 Intellinet
  • Adatátviteli sebesség:1000 Mbit/mp; Egy 1000Base-LX Single-Mode Fiber LC Duplex Port Hatótávolsága 20 km-ig terjed (9/125 µm kábelen) Hullámhossz 1310 nm SFP Standard alakfaktor Hot-Plugging támogatás Megfelel az SFP Transceiver MSA specifikációnak Intellinet Gigabit Switch-Modellekkel 560801, 560818, 545006, 560559 és 560900 együttes használatra
12 990 Ft
11 990 Ft 9441 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 1345761
Digitus DN-82020-1 LAN, SC Simplex Hálózati médiakonverter 100 MBit/s
-8%
Digitus DN-82020-1 LAN, SC Simplex Hálózati médiakonverter 100 MBit/s Digitus
  • Csatlakozások: 1x RJ45, 1x SC Duplex 10 / 100Base-TX a 100Base-FX-hez Jó minőség és a legjobb veszteség elleni biztonság Támogatott szabványok: IEEE 802.3 Ethernet, IEEE 802.3u Fast Ethernet
12 990 Ft
11 990 Ft 9441 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 1284556
Gigabit Ethernet SFP adó-vevő modul 1 Mbit/s 550 m Intellinet SX 545006
-8%
Gigabit Ethernet SFP adó-vevő modul 1 Mbit/s 550 m Intellinet SX 545006 Intellinet
  • Adatátviteli sebesség: 1000 Mbit/s Egy 1000Base-SX Multi-Mode Fiber LC Duplex Port Hatótávolság: max. 550 m (50/125 µm kábel) vagy 220 m (62.5/125 µm kábel) Hullámhossz: 850 nm SFP Standard formatényező Hot-Plugging támogatás Intellinet Gigabit Switch 560801 és 560818 modellekkel való alkalmazásra Megfelel az SFP Transceiver MSA specifikációknak
12 990 Ft
11 990 Ft 9441 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 1577884
EDIMAX MG-1000AS1 V2 1 db LC SFP adó-vevő modul
-8%
EDIMAX MG-1000AS1 V2 1 db LC SFP adó-vevő modul EDIMAX
  • Megfelel az IEEE 802.3z Gigabit Ethernet és a Fiber Channel szabványnak Támogatja a teljes duplexet Tápegység: Belső tápellátás kapcsolón keresztül Megfelel a kis formájú tényezőnek, a pluggálható MSA-nak Megfelel az I. osztályú IEC 825 szabványnak Megfelel az EN60825-1 és az FDA 21 CFR 1040.10 és 1040.11 szabványoknak
12 990 Ft
11 990 Ft 9441 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 1947764
D-Link DUB‑E130 Hálózati adapter USB-C™
-8%
D-Link DUB‑E130 Hálózati adapter USB-C™ D-Link
12 990 Ft
11 990 Ft 9441 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 1395701
EDIMAX Pro GP-101IT PoE injektor 1 Gbit/s IEEE 802.3at (25.5 W), IEEE 802.3af (12.95 W)
-7%
EDIMAX Pro GP-101IT PoE injektor 1 Gbit/s IEEE 802.3at (25.5 W), IEEE 802.3af (12.95 W) EDIMAX Pro
  • Standard IEEE 802.3at / af Power over Ethernet Több költséghatékonyság és könnyű telepítés Rugalmas és megbízható tápegység
13 990 Ft
12 990 Ft 10 228 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 1284574
Fast Ethernet médiakonverter, Intellinet 100 Mbit/s Intellinet 506502
-6%
Fast Ethernet médiakonverter, Intellinet 100 Mbit/s Intellinet 506502 Intellinet
  • Adatátviteli sebesség: 100 Mbit/s Egy 10/100Base-TX RJ45 port, maximális hatótáv 100 m RJ45 port Auto MDI/MDI-X támogatással Egy 100Base-FX Multimode üvegszálas SC-duplex port Támogatott üvegszál hossz: max. 2 km (62,5/125- vagy 50/125-µm kábel) Hullámhossz: 1310 nm Flow Control (adatfolyam kontroll) Státusz LED az áramhoz és mindkét port kapcsolat/TX állapotához Külső tápegység, 5 V DC
15 990 Ft
14 990 Ft 11 803 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 1345744
Hálózati média konverter 1 Gbit/s LAN, SFP, Digitus DN-82130
-6%
Hálózati média konverter 1 Gbit/s LAN, SFP, Digitus DN-82130 Digitus
  • Vezetékes alapú hálózati médiát átalakít száloptikává Csatlakozások: 1x RJ45, 1x SFP Automatikus kábel észlelés - Auto MDI/MDIX funkció
16 990 Ft
15 990 Ft 12 591 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 1057354
Hálózati nyomtatószerver Digitus DN-13001-1
-6%
Hálózati nyomtatószerver Digitus DN-13001-1 Digitus
  • Ideális multifunkciós készülékekhez Csatlakoztatása párhuzamos porton lehetséges Egyszerűen csatlakoztatható a már meglévő hálózatra
16 990 Ft
15 990 Ft 12 591 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 1438356
PoE injektor 1 Gbit/s IEEE 802.3at (25.5 W), IEEE 802.3af (12.95 W) Digitus Professional DN-95103-2
-6%
PoE injektor 1 Gbit/s IEEE 802.3at (25.5 W), IEEE 802.3af (12.95 W) Digitus Professional DN-95103-2 Digitus
  • Könnyen csatlakoztathatja az áramellátó és az adatkábelt egyetlen kábellel Húzza ki a hálózatot, ahol nincsenek tápvezetékek vagy kimenetek Nincs szükség konfigurációra
17 990 Ft
16 990 Ft 13 378 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 1057350
Hálózati USB-s szerver USB 2.0 LAN (10/100 MBit/s) Digitus DN-13020
-9%
Hálózati USB-s szerver USB 2.0 LAN (10/100 MBit/s) Digitus DN-13020 Digitus
  • Ideális multifunkciós nyomtatókhoz USB-s merevlemezek hálózati tárolóként történő csatlakoztatása Egyszerű telepítés internetböngészőn keresztül
21 990 Ft
19 990 Ft 15 740 Ft ÁFA nélkül
6 hét
Rendelési szám 1659462
EDIMAX Pro MG-10GAMA SFP adó-vevő modul 300 m Modul típus LC
-8%
EDIMAX Pro MG-10GAMA SFP adó-vevő modul 300 m Modul típus LC EDIMAX Pro
  • Megfelel az IEEE 802.3ae 10 Gigabit Ethernet és a Fiber Channel szabványnak Támogatja a teljes duplexet Plug-and-play és hot plugging Támogatja a húzó-dugót Tápegység: Belső tápellátás kapcsolón keresztül Megfelel a kis formájú tényezőnek, a pluggálható MSA-nak Megfelel az I. osztályú IEC 825 szabványnak Megfelel az EN60825-1 és az FDA 21 CFR 1040.10 és 1040.11 szabványoknak
24 990 Ft
22 990 Ft 18 102 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 1345738
Digitus DN-82122 LAN, SC Simplex Hálózati médiakonverter 1 Gbit/s
-7%
Digitus DN-82122 LAN, SC Simplex Hálózati médiakonverter 1 Gbit/s Digitus
  • A dróton alapuló hálózati jeleket üvegszálas jelekké alakítja 10/100/1000Base-TX / 1000Base-LX Csatlakozók: 1x RJ45, 1x SC Simplex Hatótáv max. 20km
27 990 Ft
25 990 Ft 20 465 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 1914638
Renkforce Hálózati adapter/hub 1 Gbit/s USB 3.2 (1. generáció) (USB 3.0), LAN (10/100/1000 MBit/s), HDMI™
-9%
Renkforce Hálózati adapter/hub 1 Gbit/s USB 3.2 (1. generáció) (USB 3.0), LAN (10/100/1000 MBit/s), HDMI™ Renkforce
  • HDMI jeleket ad ki USB-C™-n keresztül egy külső monitorra 4096x2160 pixel @ 60Hz felbontást támogat LAN átviteli sebesség akár 1000 Mbps Két további USB 3.0 porttal - átviteli sebesség akár 5 GB / s Kiegészítő USB-C™ töltő port a notebook kényelmes töltéséhez Erős és robusztus alumínium ház Ideális falra és pult alá szereléshez
31 990 Ft
28 990 Ft 22 827 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 1839300
Bachmann 903.111 Hálózati médiakonverter
-9%
Bachmann 903.111 Hálózati médiakonverter Bachmann
32 990 Ft
29 990 Ft 23 614 Ft ÁFA nélkül
3-4 hét
Rendelési szám 1284581
Gigabit Ethernet médiakonverter, Intellinet 1000 Mbit/s 506533
-6%
Gigabit Ethernet médiakonverter, Intellinet 1000 Mbit/s 506533 Intellinet
  • Adatátviteli sebesség: 1000 Mbit/s Egy 1000Base-T RJ45 port, maximális hatótáv: 100 m (Cat5e és jobb) RJ45 port Auto MDI/MDI-X támogatással 1 x 1000Base-SX Multimode üvegszálas SC-Duplex port Támogatott üvegszál hatótáv: max. 220 m (62,5/125-µm kábel) vagy 550 m (50/125-µm kábel) Hullámhossz: 850 nm Flow Control (adatfolyam kontroll) Státusz LED az áramhoz és mindkét port kapcsolat/TX állapotához Külső tápegység, 5 V DC
31 990 Ft
29 990 Ft 23 614 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 1345812
Digitus DN-82110-1 LAN, ST Duplex Hálózati médiakonverter 1 Gbit/s
-9%
Digitus DN-82110-1 LAN, ST Duplex Hálózati médiakonverter 1 Gbit/s Digitus
  • Csatlakozások: 1x RJ45, 1x ST Duplex 10/100 / 1000Base-TX és 1000Base-SX között Jó minőség és a legjobb veszteség elleni biztonság Hatótáv max. 0,5km
33 990 Ft
30 990 Ft 24 402 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 1947757
Dell Dell - SFP (Mini-GBIC)-Transceiver-Modul SFP (mini GBIC) adó-vevő modul 100 MBit/s 2 km Modul típus FX
-9%
Dell Dell - SFP (Mini-GBIC)-Transceiver-Modul SFP (mini GBIC) adó-vevő modul 100 MBit/s 2 km Modul típus FX Dell
42 990 Ft
38 990 Ft 30 701 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
121 Termék

Lista név módosítása

Hibajelentés

Min változtatna? Talált valami hibát? Vagy szeretne hozzászólni? Ossza meg velünk, az értékes hozzászólásokat megjutalmazzuk. Elég, ha saját szavaival körbeírja a hibát, vagy hozzászólást és megadja elérhetőségét. Köszönjük.

Elérhetőségek

Honlapunkon cookie-lat használunk, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk.

Szükséges cookie-k: Ezek a cookie-k segítenek abban, hogy a weboldal használható és működőképes legyen.

Statisztikai cookie-k: Ezek a cookie-k lehetővé teszik, hogy elemezzük az oldal felhasználását, így felmérjük és javítsuk szolgáltatásunkat.

Marketing cookie-k: Ezeket a cookie-kat különböző hirdető cégek használják, akik az Ön érdeklődési körének megfelelő reklámokat jelenítenek meg különböző felületeken, valamint ezek segítségével tudunk Önnek személyre szabott ajánlatokat megjeleníteni.

A honlapunkon használt cookie-król további információt az adatkezelési tájékoztatónkban talál.

Részletek
Original
HU Translation