30 nap visszavételi garancia

Több, mint 15000 vásárlói értékelés

Áruházunk értékelése: 8.2 / 10

Vevőszolgálat: (06-1) 319-0250

Vissza
Termék típus
Összes érték mutatása
Gyártó
Összes érték mutatása
Átviteli ráta
Összes érték mutatása
Hálózati kapcsolás
Összes érték mutatása
Modul típus
Összes érték mutatása
Távolság
Összes érték mutatása
Max. hatótáv (szabad területen)
LAN átviteli sebesség
Összes érték mutatása
Csatlakozók
Összes érték mutatása
Gigabit LAN-ok száma
LAN (10/100)
PoE
Bluetooth
Termék típus
Összes érték mutatása
Gyártó
Összes érték mutatása
Átviteli ráta
Összes érték mutatása
Hálózati kapcsolás
Összes érték mutatása
Modul típus
Összes érték mutatása
Távolság
Összes érték mutatása
Max. hatótáv (szabad területen)
LAN átviteli sebesség
Összes érték mutatása
USB csatlakozók
Csatlakozók
Összes érték mutatása
Gigabit LAN-ok száma
Párhuzamos
LAN (10/100)
PoE
Bluetooth
Szűrők
272 Termék
Rendelési szám 1876768
Ubiquiti POE-Wall Mount PoE készlet
Új
740 Ft 583 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 2335507
Digitus DN-93905 Bővítő modul
Új
Digitus DN-93905 Bővítő modul Digitus
1890 Ft 1488 Ft ÁFA nélkül
4-5 hét
Rendelési szám 1953792
Digitus DN-95210 Szerelési tartozék IEEE 802.3at (25.5 W), IEEE 802.3af (12.95 W)
Új
Digitus DN-95210 Szerelési tartozék IEEE 802.3at (25.5 W), IEEE 802.3af (12.95 W) Digitus
  • A PoE tápfeszültségét az IEEE 802.3af / PoE Plus szerint vizsgálja meg Azonosítja a PSE (áramforrás berendezés) vég-span PoE kapcsolót, közép-span PoE injektorot vagy 4 páros 60 watt PoE injektorot LED-es kijelzőn keresztül
2490 Ft 1961 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 1515956
Digitus DN-95001 Poe kábel készlet 10 / 100 MBit/s Proprietární
Új
Digitus DN-95001 Poe kábel készlet 10 / 100 MBit/s Proprietární Digitus
  • Bemeneti kábel RJ45 csatlakozóval, DC aljzattal és RJ45 aljzattal Kimeneti kábel a terminálhoz RJ45 csatlakozóval, DC csatlakozóval és RJ45 csatlakozóval Alkalmas az 5.5 mm-es hálózati dugaszhoz
2590 Ft 2039 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 2290754
Digitus DN-95130 Hálózati médiakonverter 10 / 100 / 1000 MBit/s IEEE 802.3af (12.95 W), IEEE 802.3at (25.5 W)
Új
Digitus DN-95130 Hálózati médiakonverter 10 / 100 / 1000 MBit/s IEEE 802.3af (12.95 W), IEEE 802.3at (25.5 W) Digitus
  • A PoE mód-átalakító alkalmas az IEEE802.11af és az IEEE802.11at PoE-szabványokra, és felcseréli a hálózati kábel feszültség alatt lévő vezetékeit A módról B-re vagy fordítva. Ha az 1/2 (-) és a 3/6 (+) huzalok PoE jelet hordoznak a bemeneti jelnél, akkor a készülék úgy alakítja át a jeleket, hogy a kimeneten a 7/8 (-) és a 4/5 (+) huzalok ) élnek. Ha a 7/8 (-) és a 4/5 (+) vezeték a PoE jelet hordozza a bemeneti jelnél, akkor a készülék úgy alakítja át a jeleket, hogy az 1/2 (-) és a 3/6 (+) vezetékek ) élnek.
4990 Ft 3929 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 2250937
Renkforce SFP adó-vevő modul 1.25 Gbit/s 550 m Modul típus SX
Új
Renkforce SFP adó-vevő modul 1.25 Gbit/s 550 m Modul típus SX Renkforce
  • Megfelel az SFP MSA és az SFF-8472 előírásoknak Működési adatátviteli sebesség 1,25 Gbit / s-ig Hot plug képes DDM funkcióval Ez a szöveg gépi fordítással készült.
5490 Ft 4323 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 1438368
Digitus DN-1001J Hálózati kártya 100 MBit/s LAN (10/100 MBit/s)
Új
Digitus DN-1001J Hálózati kártya 100 MBit/s LAN (10/100 MBit/s) Digitus
  • Realtek lapkakészlet Kompatibilis IEEE 802.3 és IEEE 802.3u szabvánnyal Támogatja a 20/200 Mbps teljes duplex módot
5490 Ft 4323 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 1876764
Ubiquiti POE-24-12W PoE injektor
Új
5490 Ft 4323 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 1876763
Ubiquiti POE-15-12W PoE injektor
Új
5490 Ft 4323 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 2332792
LogiLink BT0037 Bluetooth® stick 4.0
Új
LogiLink BT0037 Bluetooth® stick 4.0 LogiLink
  • Bluetooth V4.0 (lefelé kompatibilis) Frekvenciatartomány: 2 402–2 480 ISM sáv Adatátvitel: 3 Mbit / s Max. hatótáv: 50 m Lapkakészlet: CSR / BC8510 Csatlakozás: USB 2.0 (komp. USB 3.0-hoz és 1.1-hez) Alkalmas Win XP, Vista, Win 7, Win 8, Win 10 és Plug & Play Méret: 23 x 14,2 x 4,5 mm
6490 Ft 5110 Ft ÁFA nélkül
4 hét
Rendelési szám 2332793
LogiLink BT0048 Bluetooth® stick 4.0
Új
LogiLink BT0048 Bluetooth® stick 4.0 LogiLink
  • Lapkakészlet: CSR BC8510 Frekvenciatartomány: 2,402 - 2,48 GHz ISM sáv Bluetooth V4.0 + EDR, max. Adatátvitel 3 Mbit / s Csekély áramfogyasztás USB 3.2 Gen 1x1 USB-C interfész Audio átjáró a számítógépen Bluetooth fejhallgatóval VoIP, Skype számára Audio átjáró a PC-n Bluetooth fejhallgatóval VoIP-hez, SkypeShare / Dokumentumok szerkesztése / nyomtatása Bluetooth-on keresztül; A mobil / PDA adatok szinkronizálása a PC-vel IVT BlueSoleil 10.0 szoftver Támogatja: Win 7 / Win 8 / Win10
6490 Ft 5110 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 1596063
i-tec Hálózati adapter 10 / 100 MBit/s USB 2.0
Új
i-tec Hálózati adapter 10 / 100 MBit/s USB 2.0 i-tec
  • USB 2.0 A típusú male és RJ-45 portok az Ethernet kábelek csatlakoztatásához Teljes duplex és fél duplex átvitel támogatása Az ébresztés-on-LAN funkció és a készenléti üzemmód támogatása Műanyag ház Plug & Play
6990 Ft 5504 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 996136
TP-LINK TL-PoE10R PoE osztó 1 Gbit/s IEEE 802.3af (12.95 W)
Új
TP-LINK TL-PoE10R PoE osztó 1 Gbit/s IEEE 802.3af (12.95 W) TP-LINK
  • IEEE 802.3af kompatibilis Beállítható kimenő feszültség Plug-and-Play telepítés
7990 Ft 6291 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 996161
TP-LINK TG-3468 Hálózati kártya 1 Gbit/s PCI-Express, LAN (10/100/1000 MBit/s)
Új
TP-LINK TG-3468 Hálózati kártya 1 Gbit/s PCI-Express, LAN (10/100/1000 MBit/s) TP-LINK
  • 10/100 / 1000Mbps PCI Adapter 32 bites PCIe interfész, amely megmenti az eset korlátozott helyét Wake-on-LAN, könnyen kezelhető a LAN-on
7990 Ft 6291 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 1876770
Ubiquiti Networks POE-24-12W-G PoE injektor 1 Gbit/s
Új
  • Földelést és túlfeszültség-védelmet kínál Védi az ESD eseményeket Tápegység az Ubiquiti PoE eszközökhöz
8490 Ft 6685 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 1359917
Allnet ALL-HS02530_LAN_OPTION Hálózati adapter 100 MBit/s LAN (10/100 MBit/s), Mikro USB
Új
Allnet ALL-HS02530_LAN_OPTION Hálózati adapter 100 MBit/s LAN (10/100 MBit/s), Mikro USB Allnet
  • ASIX AX88772B lapkakészlet Micro-USB 2.0 interfész lefelé kompatibilis az 1.0 / 1.1 verzióval 10 / 100Mbps gyors Ethernet A "Crossover vagy Correction" kapcsolat automatikus észlelése Ideális az ALL-HS02530 hot spot / nyomtatóhoz vagy Android táblagéphez stb.
8490 Ft 6685 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 1438369
Digitus DN-10130 Hálózati kártya 1 Gbit/s LAN (10/100/1000 MBit/s)
Új
Digitus DN-10130 Hálózati kártya 1 Gbit/s LAN (10/100/1000 MBit/s) Digitus
  • Megfelel a PCI Express Base 1.1 specifikációnak Az egysávos (vagy X1) PCI Express adatátvitel támogatja a 2,5 Gbps adatátviteli sebességet Extra alacsony profilú lap a kártya kis helyigényű számítógépekben történő használatához
8490 Ft 6685 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 1876766
Ubiquiti POE-48-24W PoE injektor
Új
8490 Ft 6685 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 1876765
Ubiquiti POE-24-24W PoE injektor
Új
8490 Ft 6685 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 2266203
EDIMAX BT-8500 Bluetooth® stick 5.0
Új
EDIMAX BT-8500 Bluetooth® stick 5.0 EDIMAX
  • Egycsatornás bluetooth 5 vezérlő egyetlen chipen kombinálja a BT protokoll-verem, a BT alapsáv, a modem és a BT-RF elemet megfelel a Bluetooth v5 specifikációjának, és támogatja a kettős módot Több aktív kapcsolat slave vagy master módban Alacsony energia funkció
8990 Ft 7079 Ft ÁFA nélkül
8 hét
Rendelési szám 1377428
TP-LINK UE300 Hálózati adapter 1 Gbit/s LAN (10/100/1000 MBit/s), USB 3.2 (1. generáció) (USB 3.0)
Új
TP-LINK UE300 Hálózati adapter 1 Gbit/s LAN (10/100/1000 MBit/s), USB 3.2 (1. generáció) (USB 3.0) TP-LINK
  • A legmagasabb átviteli sebesség az USB 3.0 és a Gigabit LAN kombinációja révén Plug and Play Windows XP, Vista, 7, 8 és 8.1, MacOS X (10.9, 10.10) és Linux rendszeren Helytakarékos, összecsukható kialakítás, ideális az Ultrabooks számára
8990 Ft 7079 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 2347890
TP-LINK UE305 Hálózati adapter 10 / 100 / 1000 MBit/s USB-C™
Új
TP-LINK UE305 Hálózati adapter 10 / 100 / 1000 MBit/s USB-C™ TP-LINK
  • A legnagyobb átviteli sebesség akár 1000Mbit / s az USB 3.0 és a Gigabit LAN kombinációjával Plug and Play Nintendo Switch, Windows 10 / 8.1 és Linux operációs rendszerekhez Helytakarékos, összecsukható kialakítás, ideális ultrabookokhoz Kompatibilis az N-Switch-kel, ideális komoly játékosok számára
8990 Ft 7079 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 2274994
Digitus DN-10133 Hálózati kártya 10 / 100 / 1000 MBit/s Mini PCI-Express
Új
Digitus DN-10133 Hálózati kártya 10 / 100 / 1000 MBit/s Mini PCI-Express Digitus
  • Támogatja a 10/100/1.000 Mbps-es hálózatokat automatikus felismeréssel és beállítással Kompatibilis a következő hálózati szabványokkal: IEEE802.3, 802.3 u és 802.3ab Támogatja az IEEE802.3x teljes duplex áramlásszabályozást Kompatibilis teljes és fél magasságú nyílásokkal 1000Base-T Ethernet vezérlő
9490 Ft 7472 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 2150127
Trust MANGA Bluetooth® stick 4.0
Új
Trust MANGA Bluetooth® stick 4.0 Trust
  • Nagyon kicsi USB-adapter a noteszgép frissítéséhez a Bluetooth 4.0 (intelligens üzemmód) használatával A legújabb energiatakarékos technológia és a rádió hatótávolsága akár 15 m Nagyon kicsi; mindig fertőzött maradhat Régebbi Bluetooth verziókkal is működik * olyan eszközökkel működik, amelyek támogatják a Bluetooth 4.0 alacsony energiafelhasználású módot
9490 Ft 7472 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 2290523
Digitus DN-81220 SFP közvetlen csatlakozó kábel 10 Gbit/s 0.5 m
Új
Digitus DN-81220 SFP közvetlen csatlakozó kábel 10 Gbit/s 0.5 m Digitus
  • SFP + 10G 0,5 m DAC kábel AWG 30 twinax kábel 1.0625-10.52 Gbps támogatott adatsebesség
9990 Ft 7866 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 2290743
Digitus DN-IND-C6-KJ Ethernet modul 10 / 100 / 1000 MBit/s
Új
Digitus DN-IND-C6-KJ Ethernet modul 10 / 100 / 1000 MBit/s Digitus
  • A 360 ° -os árnyékolással ellátott Cat.6 RJ45 aljzat 1 Gbit / s és 250 MHz sebességet támogat a Cat6 vagy annál magasabb kategóriájú hálózati kábelekkel kapcsolatban A DN-IND-BOX felületre szerelt házzal, a DIGTUS DN-IND-KIT csavarhüvelyével és egy megfelelő Ethernet kábellel együtt egyedi, kültéri képes hálózati elemeket hozhat létre IP67 védelemmel A sodrott érpárú LAN-kábelt szerszám nélkül csatlakoztatják LSA-sáv segítségével - a hálózati aljzatot kívülről vízállóan lehet lezárni a csavarozható porvédő kupakkal
9990 Ft 7866 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 2347893
TP-LINK TL-FC111B-20 Hálózati switch 10 / 100 MBit/s
Új
TP-LINK TL-FC111B-20 Hálózati switch 10 / 100 MBit/s TP-LINK
  • Megfelel a 802.3u 10 / 100Base-TX, 100Base-FX szabványoknak A fél-duplex / full-duplex átviteli mód automatikus egyeztetése A WDM technológiát alkalmazza, és egyetlen szálon továbbítja és fogadja az adatokat Megnöveli az optikai távolságot 20 km-ig
9990 Ft 7866 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 1308197
Linksys USB3GIG-EJ Hálózati adapter 1 Gbit/s USB 3.2 (1. generáció) (USB 3.0), LAN (10/100/1000 MBit/s)
Új
Linksys USB3GIG-EJ Hálózati adapter 1 Gbit/s USB 3.2 (1. generáció) (USB 3.0), LAN (10/100/1000 MBit/s) Linksys
  • Bővítse a MacBook Air®, a Chromebook ™ vagy az Ultrabook ™ készüléket Gigabites Ethernettel <bold>Gigabit Port</bold>: Rendkívül gyors (10/100/1000) sebesség <bold>USB 3.0</bold>: USB 3.0 átviteli sebesség <bold>Universelle Kompatibiltät</bold>: A MacBook Air, a Chromebook vagy az Ultrabook rendszerrel működik <bold>Fortschittliche Sicherheit: </bold>Megbízható és biztonságos csatlakozások <bold>Easy Setup:</bold>Könnyen beállítható a számítógépről <bold>Kompakt auf Reisen:</bold>Rugalmas és kompakt, ideális útközben
9990 Ft 7866 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 1876771
Ubiquiti POE-24-30W PoE injektor
Új
9990 Ft 7866 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 2347887
TP-LINK UE300C Hálózati adapter 10 / 100 / 1000 MBit/s USB-C™
Új
TP-LINK UE300C Hálózati adapter 10 / 100 / 1000 MBit/s USB-C™ TP-LINK
  • Ideális laptop, PC és USB-C eszközökhöz A legnagyobb átviteli sebesség akár 1000Mbit / s az USB 3.0 és a Gigabit LAN kombinációjával Plug and Play Windows 10, Mac OS X (10.9 és újabb), Chrome OS és Linux OS rendszereken Helytakarékos, összecsukható kialakítás, ideális ultrabookokhoz
9990 Ft 7866 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 1876772
Ubiquiti POE-24-AF5X PoE injektor
Új
9990 Ft 7866 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 1876769
Ubiquiti POE-24-24W-G PoE injektor 1 Gbit/s
Új
  • Földelést és túlfeszültség-védelmet kínál Védi az ESD eseményeket Tápegység az Ubiquiti PoE eszközökhöz
9990 Ft 7866 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 2347892
TP-LINK TL-FC111A-20 Hálózati switch 10 / 100 MBit/s
Új
TP-LINK TL-FC111A-20 Hálózati switch 10 / 100 MBit/s TP-LINK
  • Megfelel a 802.3u 10 / 100Base-TX, 100Base-FX szabványoknak A fél-duplex / full-duplex átviteli mód automatikus egyeztetése A WDM technológiát alkalmazza, és egyetlen szálon továbbítja és fogadja az adatokat Megnöveli az optikai távolságot 20 km-ig
9990 Ft 7866 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 1007703
Delock 86186 SFP adó-vevő modul 1 Gbit/s 550 m Modul típus SX
Új
Delock 86186 SFP adó-vevő modul 1 Gbit/s 550 m Modul típus SX Delock
  • Az adatátviteli sebesség 1,25 Gbit / s-ig Kompatibilis az SFP MSA-val és az SFF-8472-el Csomagolás: fehér doboz
9990 Ft 7866 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 1596076
i-tec Hálózati adapter 10 / 100 / 1000 MBit/s USB 3.2 (1. generáció) (USB 3.0)
Új
i-tec Hálózati adapter 10 / 100 / 1000 MBit/s USB 3.2 (1. generáció) (USB 3.0) i-tec
  • Bővítse a notebookot, a táblagépet vagy a számítógépet Gigabites Ethernet porttal a nagy sebességű internetkapcsolat érdekében 1x USB 3.0 csatlakozó, az adapter csatlakoztatásához notebookhoz, táblagéphez vagy PC-hez Nagysebességű hozzáférés a hálózathoz és az internethez Gigabit Ethernet segítségével, az 1x Ethernet GLAN RJ-45 port támogatja a 10/100/1000 Mbps sebességet Az ébresztés-on-LAN támogatása, jumbo-keret akár 9 kt byte-ig, keresztcsatlakozási funkció MDI / MDIX
10 990 Ft 8654 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 1876767
Ubiquiti POE-50-60W PoE injektor
Új
10 990 Ft 8654 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 2309250
TECHly IDATA-USB-ETGIGA-3A Adapter 5 Gbit/s USB 3.2 (1. generáció) (USB 3.0), RJ45
Új
TECHly IDATA-USB-ETGIGA-3A Adapter 5 Gbit/s USB 3.2 (1. generáció) (USB 3.0), RJ45 TECHly
  • Gigabites hálózati kapcsolatot ad hozzá egy notebookhoz, A típusú USB port használatával Az USB 3.0 technológia lehetővé teszi az 5 Gbps sebességű adatátvitelt Helyettesíti a meghibásodott belső RJ45 Gigabit Ethernet kapcsolatot egy laptopon Ez a szöveg gépi fordítással készült.
10 990 Ft 8654 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 2290526
Digitus DN-81221 SFP közvetlen csatlakozó kábel 10 Gbit/s 1 m
Új
Digitus DN-81221 SFP közvetlen csatlakozó kábel 10 Gbit/s 1 m Digitus
  • SFP + 10G 1m DAC kábel AWG 30 twinax kábel 1.0625-10.52 Gbps támogatott adatsebesség
10 990 Ft 8654 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 995832
TP-LINK TL-SM321B SFP adó-vevő modul 1 Gbit/s 10000 m Modul típus BX
Új
TP-LINK TL-SM321B SFP adó-vevő modul 1 Gbit/s 10000 m Modul típus BX TP-LINK
  • Kétirányú WDM-SFP modul Kétirányú WDM-et támogat, amely egyetlen rostot használ és költségeket takarít meg.
10 990 Ft 8654 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 1953788
Digitus DN-95204 PoE osztó 10 / 100 / 1000 MBit/s IEEE 802.3af (12.95 W)
Új
Digitus DN-95204 PoE osztó 10 / 100 / 1000 MBit/s IEEE 802.3af (12.95 W) Digitus
  • Gigabites Ethernet sebesség A ventilátor nélküli kialakítás biztosítja a csendes működést Nem igényel külső tápegységet Választható kimeneti feszültség: 5V / 2A, 9V / 1A, 12V / 1A Támogatja az 5,5 és 3,5 mm-es dugaszokat
10 990 Ft 8654 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 2309322
TECHly IADAP-USB31-ETGIGA3 Adapter 5 Gbit/s USB-C™ USB 3.2 (Gen 2), RJ45
Új
TECHly IADAP-USB31-ETGIGA3 Adapter 5 Gbit/s USB-C™ USB 3.2 (Gen 2), RJ45 TECHly
  • Gigabites hálózati kapcsolatot ad a notebookhoz a SuperSpeed USB-C ™ porton keresztül Az USB 3.1 technológia lehetővé teszi az 5 Gbps sebességű adatátvitelt Helyettesíti a meghibásodott belső RJ45 Gigabit Ethernet portot egy laptopon Ez a szöveg gépi fordítással készült.
11 990 Ft 9441 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 2290529
Digitus DN-81222 SFP közvetlen csatlakozó kábel 10 Gbit/s 2 m
Új
Digitus DN-81222 SFP közvetlen csatlakozó kábel 10 Gbit/s 2 m Digitus
  • SFP + 10G 2m DAC kábel AWG 30 twinax kábel 1.0625-10.52 Gbps támogatott adatsebesség
11 990 Ft 9441 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 2290740
Digitus DN-81003-01 SFP (mini GBIC) adó-vevő modul 1.25 Gbit/s 20 km Modul típus LC
Új
Digitus DN-81003-01 SFP (mini GBIC) adó-vevő modul 1.25 Gbit/s 20 km Modul típus LC Digitus
  • A plug &amp; play száloptikai csatlakozás gyors telepítést tesz lehetővé Kiváló minőségű adatokat küld és maximális megbízhatóságot kínál Távolság 20 km-ig, maximális adatsebessége 1,25Gbps
11 990 Ft 9441 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 1720163
Ubiquiti POE-48-24W-G PoE injektor IEEE 802.3at (25.5 W)
Új
Ubiquiti POE-48-24W-G PoE injektor IEEE 802.3at (25.5 W) Ubiquiti Networks
  • Kimeneti teljesítmény: 48 V DC (at) 0,5 A Bemeneti teljesítmény: 90–260 V AC (at) 47–63 Hz Bemeneti áram: 0,3 A (at) 120 V AC, 0,2 A (at) 230 V AC Hatékonyság: 70 +% Ez a szöveg gépi fordítással készült.
11 990 Ft 9441 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 2280626
Digitus DN-81000-04 SFP (mini GBIC) adó-vevő modul 25 Gbit/s 500 m Modul típus LC
Új
Digitus DN-81000-04 SFP (mini GBIC) adó-vevő modul 25 Gbit/s 500 m Modul típus LC Digitus
  • A plug &amp; play száloptikai csatlakozás gyors telepítést tesz lehetővé Kiváló minőségű adatokat küld és maximális megbízhatóságot kínál Távolság akár 0,55 km, maximális adatsebessége 1,25 Gbps Üzemi hőmérséklet: 0°C – 70 °C
11 990 Ft 9441 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 974949
TP-LINK TL-SM311LS SFP adó-vevő modul 1 Gbit/s 10000 m Modul típus LX
Új
TP-LINK TL-SM311LS SFP adó-vevő modul 1 Gbit/s 10000 m Modul típus LX TP-LINK
  • Támogatja a teljes duplexet Támogatja az IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z szabványokat Teljesítmény: A kapcsolók belső tápellátása
11 990 Ft 9441 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 974962
TP-LINK TL-SM311LM SFP adó-vevő modul 1 Gbit/s 550 m Modul típus SX
Új
TP-LINK TL-SM311LM SFP adó-vevő modul 1 Gbit/s 550 m Modul típus SX TP-LINK
  • Támogatja az IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z szabványokat Támogatja a teljes duplexet Teljesítmény: A kapcsolók belső tápellátása
11 990 Ft 9441 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 1515949
Digitus DN-81000-01 SFP adó-vevő modul 1.2 Gbit/s 0.55 km Modul típus LC
Új
Digitus DN-81000-01 SFP adó-vevő modul 1.2 Gbit/s 0.55 km Modul típus LC Digitus
  • Mini GBIC SFP (Small Form Factor Pluggable) modul kiváló minőségű és legmagasabb megbízhatósággal 1,25 Gbps maximális adatátviteli sebesség Max. 0,55 km-es hatótávhoz Alkalmas 50/125µm és 62,5/125µm multimode üvegszálas (optikai) kábelhez MSA (Multi Source Agreement) kompatibilis, programozva a HP számára
11 990 Ft 9441 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 1515950
Digitus DN-81000-02 SFP adó-vevő modul 1.2 Gbit/s 0.55 km Modul típus LC
Új
Digitus DN-81000-02 SFP adó-vevő modul 1.2 Gbit/s 0.55 km Modul típus LC Digitus
  • Mini GBIC SFP (Small Form Factor Pluggable) modul kiváló minőségű és legmagasabb megbízhatósággal 1,25 Gbps maximális adatátviteli sebesség Max. 0,55 km-es hatótávhoz Alkalmas 50/125µm és 62,5/125µm multimode üvegszálas (optikai) kábelhez MSA (Multi Source Agreement) kompatibilis, programozva a CISCO számára
11 990 Ft 9441 Ft ÁFA nélkül
Rendelhető
Rendelési szám 2336738
Asus USB-BT500 Bluetooth® stick 5.0
Új
Asus USB-BT500 Bluetooth® stick 5.0 Asus
  • A Bluetooth 5.0 a nagyobb sebességért és a nagyobb hatótávolságért - az előző generációhoz képest az adatok akár kétszer gyorsabban és négyszer nagyobb tartományban is továbbíthatók a BLE-n keresztül Vezeték nélküli kapcsolat, korlátozások nélkül - Lehetővé teszi a vezeték nélküli kommunikációt a Bluetooth-kompatibilis eszközökkel Teljes kompatibilitás - Visszafelé kompatibilis a Bluetooth 2.1 / 3.x / 4.x Eszközök energiatakarékossága - alacsony energiafelhasználású Bluetooth technológia az energiatakarékos, vezeték nélküli kapcsolatokhoz Rendkívül kompakt kialakítás - Rendkívül hordozható és könnyen használható.
12 990 Ft 10 228 Ft ÁFA nélkül
4 hét
272 Termék

Lista név módosítása

Hibajelentés

Min változtatna? Talált valami hibát? Vagy szeretne hozzászólni? Ossza meg velünk, az értékes hozzászólásokat megjutalmazzuk. Elég, ha saját szavaival körbeírja a hibát, vagy hozzászólást és megadja elérhetőségét. Köszönjük.

Elérhetőségek

Honlapunkon cookie-lat használunk, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk.

Szükséges cookie-k: Ezek a cookie-k segítenek abban, hogy a weboldal használható és működőképes legyen.

Statisztikai cookie-k: Ezek a cookie-k lehetővé teszik, hogy elemezzük az oldal felhasználását, így felmérjük és javítsuk szolgáltatásunkat.

Marketing cookie-k: Ezeket a cookie-kat különböző hirdető cégek használják, akik az Ön érdeklődési körének megfelelő reklámokat jelenítenek meg különböző felületeken, valamint ezek segítségével tudunk Önnek személyre szabott ajánlatokat megjeleníteni.

A honlapunkon használt cookie-król további információt az adatkezelési tájékoztatónkban talál.

Részletek
Original
HU Translation