Rendeléshez szükséges a JavaScriptek futásának engedélyezése, kérjük, módosítsa böngészője beállításait!
{{#unless user.loggedIn}} {{#xif " digitalData.page.category.pageType !== 'checkout_confirmation' " }} {{/xif}} {{/unless}}

Optikai kábel átalakító, Phoenix Contact FL MC EF 1300 MM SC

Phoenix Contact
Rendelési szám: 717441 - 62
Típus szám: 2902853 |  EAN: 4046356689236
  • 109 900 Ft
    Áraink az ÁFÁ-t tartalmazzák, szállítási költség nélkül.
    Szállítási határidő: 3 hét
    További szállítási tudnivalók
    Ez a termék hosszabb szállítási idővel szállítható, ezért külön csomagban szállítjuk.

    FL MC EF 1300 MM SC - optikai kábel átalakító

    Műszaki adatok

    Kivitel
    Kalapsínes
    Gyártó
    Phoenix Contact
    Csatlakozó
    RJ45
    Tápfeszültség
    24 V/DC
    Tápáram
    100 mA
    Csatlakozók
    Ethernet
    Védelmi osztály
    IP20
    Szín
    Zöld
    Üzemi hőmérséklet (min.)
    ‑40 °C
    Üzemi hőmérséklet (max.)
    +65 °C
    Kivitel
    Csavaros reteszelés
    Alj, egyenes
    Gyártói szám
    2902853
    Tartalom
    1 db

    Termékleírások & letöltések

    Leírás

    Optikai kábel átalakító SC-Duplex-LWL optikai kábel csatlakozóval (1300 nm), 10/100BASE-T(X) átalakításához multimode üvegszálra (50/125 µm). Autonegotiation és Auto-MDI(X) funkció. Átfogó link-diagnózis. Sínre szerelhető, tápfeszültsége: 18 ... 30 V DC
    Hasonló keresések
    FL MC EF 1300 MM SC, 2902853, Phoenix Contact, Soros csatlakozó, Jelátalakító - csatlakozó, Médiaátalakító, 4046356689236, Factoryline / Ethernet
    Hasonló termékek
    Kérdések, hozzászólások