Rendeléshez szükséges a JavaScriptek futásának engedélyezése, kérjük, módosítsa böngészője beállításait!
{{#unless user.loggedIn}} {{#xif " digitalData.page.category.pageType !== 'checkout_confirmation' " }} {{/xif}} {{/unless}}
{{#xif " digitalData.page.category.pageType !== 'Checkout' " }} {{#xif " digitalData.page.category.pageType !== 'Cart' " }} {{#xif " digitalData.page.category.pageType !== 'Direct Order' " }}
Közvetlen megrendelés:
Nincs találat.
A kívánt termék sajnos nincs készleten.

Közvetlen rendelés / lista feltöltése

A fenti mezőben adja meg a rendelési számot, hogy a termék közvetlenül a kosarába kerüljön.

Több mint egy terméket rendelne?
Használja a lista feltöltés funkciót. A teljes terméklistákat feltölthet, hogy a termékek közvetlenül a kosarába kerüljenek.
{{/xif}} {{/xif}} {{/xif}}

Optikai kábel duplex SC csatlakozóval 9/125µ, 1 m, Phoenix Contact

Phoenix Contact
Rendelési szám: 773869 - 62
Típus szám: 2901829 |  EAN: 4046356634144
  • 32 990 Ft
    Áraink az ÁFÁ-t tartalmazzák, szállítási költség nélkül.
    Szállítási határidő: 7 hét
    További szállítási tudnivalók
    Ez a termék hosszabb szállítási idővel szállítható, ezért külön csomagban szállítjuk.
    • SC dugó zu SC dugó
    • Duplex-Csatlakozókábel
    • Szín: Sárga


    Phoenix Contactfényhullámvezető kábelDuplex
    SC dugó/SC dugó
    9/125µ
    Singlemode OS1

    Műszaki adatok

    Kategória
    LWL Csatlakozókábel
    Csatlakozó típus
    Üvegszál
    Csatlakozó típus A
    SC dugó
    Csatlakozó típus B
    SC dugó
    Szál típus
    9/125µ
    Singlemode OS1
    Duplex
    Csillapítás
    max. 0,38dB/km (1310 nm-nél), max. 0,21dB/km (1550 nm-nél) dB
    Halogénmentes
    Igen
    Szín
    Sárga
    Tartalom
    1 db
    Vezeték alkalmazás
    LWL
    Kivitel
    Csatlakozókábel
    Üvegszál
    Kábel kivitel
    Kerek
    Kábelhossz
    1 m
    Kábeltípus
    I-V(ZN)H
    Külső Ø
    5.7 mm
    RoHS konform
    Igen

    Termékleírások & letöltések

    Főbb jellemzők

    • SC dugó zu SC dugó
    • Duplex-Csatlakozókábel
    • Szín: Sárga

    Leírás

    Kiszerelt LWL (fényhullámvezető) kábel, Break-Out-Kabel, üvegszálas Singlemode 9/125 µm, dugó: SC-Duplex / SC-Duplex, védettség: IP20, kábelcsatornákban vagy kapcsolószekrényekben való fektetéshez, hossz: 1 m.
    Kérdések, hozzászólások
    Oldal tetejére