Rendeléshez szükséges a JavaScriptek futásának engedélyezése, kérjük, módosítsa böngészője beállításait!
{{#unless user.loggedIn}} {{#xif " digitalData.page.category.pageType !== 'checkout_confirmation' " }} {{/xif}} {{/unless}}

SFP adó-vevő modul 1000 Mbit/s 80000 m Digitus DN-81002

Digitus
Rendelési szám: 1007877 - 62
Típus szám: DN-81002 |  EAN: 4016032305675
  • 32 990 Ft
    Áraink az ÁFÁ-t tartalmazzák, szállítási költség nélkül.
    Szállítási határidő: 9-11 munkanap
    További szállítási tudnivalók
    Ez a termék hosszabb szállítási idővel szállítható, ezért külön csomagban szállítjuk.

    Mini GBIC (SFP) modul, 1,25 Gbps, 80km, DIGITUS DN-81002

    Műszaki adatok

    Kategória
    SFP adó‑vevő modul
    Átviteli ráta
    1 Gbit/s
    Csatlakozók
    LC
    Modul típus
    LX
    Távolság
    80000 m

    Főbb jellemzők

    • Jó minőség és a legjobb veszteség elleni biztonság
    • Max. 80 km-es hatótávhoz
    • 09/125µm singlemode üvegszálas (optikai) vezetékekhez alkalmas

    Leírás

    A Digitus® Mini GBIC (SFP) adó-vevő modulok nagyon jó minőségűek és megbízhatók. Legyen szó switch/switch, átalakító/switch, átalakító/átalakító, vagy más megoldásról: a Digitus modulok nagy választéka rugalmas alkalmazást tesz lehetővé az üvegszálas technológia területén. Az MSA (Multi Source Agreement) szabvány konformitással lehetővé teszi, hogy egy harmadik gyártó termékeivel kompatibilisek.

    Szállítás

    • SFP modul
    Hasonló keresések
    Digitus Professional, DN-81002, 4016032305675
    Kérdések, hozzászólások