Kerámia kondenzátor, radiális 4,7 nF 100 V 10 %, 3,81 x 2,54 x 5,08 mm Kemet C317C472K1R5TA+
EAN:
Másolva
Gyártól szám:
C317C472K1R5TA+
Másolva
Rendelési szám:
1/2
Hasonló kivitel
Mind a 8 változat megjelenítése
Változatok
Névleges feszültség
100 V
Tartalom
1 db
Kivitel
Radiális kivezetéssel
Elektromos kapacitás
4.7 nF
Termék típus
Kerámia kondenzátor
Adatlap (PDF)
Letöltés
Összehasonlítás
Kedvencekhez
541 db
Mennyiség (db)
Megtakarítás
csomagolási ár
(ÁFA nélkül)
15
79Ft
45
6% = 5Ft
74Ft
75
13% = 10Ft
69Ft
150
15% = 12Ft
67Ft
300
18% = 14Ft
65Ft
600
22% = 17Ft
62Ft
1500
27% = 21Ft